O zawodach

Liga Kubusiowego Narciarza

W tym sezonie zawody inaugurujące Ligę Kubusiowego Narciarza odbędą się 20 stycznia na stokach ośrodka KURZA GÓRA w Kurzętniku.  Będzie to pierwsza okazja na sprawdzenie swoich sił w kubusiowym slalomie gigancie. Na start zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 3 do 14 lat.

Kolejne zawody odbędą się w ośrodkach:  Skolnity w Wiśle (3 lutego), Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (10 lutego ), Czarny Groń w Rzykach (17 lutego) oraz Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju (24 lutego), gdzie również będzie miał miejsce WIELKI FINAŁ  Kubusiowych slalomów!

Dla wszystkich naszych zawodniczek i zawodników Kubuś przygotował pamiątkowe medale, a dla najlepszych w każdej grupie wiekowej – atrakcyjne nagrody. W Klasyfikacji Generalnej jak co roku będą do zdobycia najcenniejsze nagrody, w tym całoroczne karnety na stoki narciarskie, upominki od marki Kubuś oraz sprzęt sportowy marek SALOMON i ATOMIC.

W tym roku wprowadzamy kilka zmian w tym następuje podział grupy SNOWBOARD, na dwie grupy wiekowe (młodszych i starszych)!  Wszystko zostało uwzględnione w „regulaminie” prosimy o zapoznanie się z nim.

Bądźcie z nami na wszystkich edycjach i zdobywajcie cenne punkty w Klasyfikacji Generalnej.

Do zobaczenia!

nasi partnerzy