Finał Ligi Kubusiowego Narciarza!

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatnich zawodów Ligi Kubusiowego Narciarza. Już w najbliższą sobotę, 18 lutego, w ośrodku Skolnity w Wiśle odbędą się piąte zawody z cyklu, wtedy też poznamy zwycięzców Klasyfikacji Generalnej. 

Na start zapraszamy jak zawsze o godz. 11, ale pamiętajcie, że do godz.10:30 musicie zgłosić się do naszego Biura Zawodów (na parkingu obok kas) i odebrać pakiety startowe. W tym roku, na stoku Skolnity, najmłodsza grupa spróbuje swoich sił na dodatkowym slalomie przygotowanym specjalnie dla nich na Polanie Pingwina, karnet na Polanę Pingwina kosztuje 40 zł. 

Pozostałe grupy startują w gigancie na trasie niebieskiej, tutaj koszt karnetów jest zgodny z cennikiem stacji. Oba slalomy startują jednocześnie o godzinie 11:00! Jak co roku dołączają do nas sportowcy „BezBarier”, którym zawsze gorąco kibicujemy!

Jak sami wiecie, tegoroczna zima płatała nam sporo figli, dlatego dodatkowo, dla zaangażowanych uczestników, którzy pojawią się na starcie w Wiśle, a do tej pory byli z nami na wszystkich czterech lokalizacjach przygotujemy nagrody niespodzianki. 

Odliczamy dni do soboty i mam nadzieję, że widzimy się z Wami już za kilka dni.

Do zobaczenia na stoku!

nasi partnerzy